Kontakt/contact: edyta_to@wp.pl

wtorek, 1 grudnia 2015

Yankee Candle Cranberry Ice

Opis z goodies.pl
Wyczuwalne aromaty: żurawina otulona lodową świeżością.
 Linia zapachowa: okolicznościowe.
O zapachu

Żurawina nierozerwalnie kojarzy nam się z czasem grudniowych celebracji, kiedy tymi pięknymi, czerwonymi owocami przyozdabiamy świąteczne stoły i stroiki. Ale zjawiskowa żurawina to nie tylko dekoracja, ale i skarbnica wielu, prozdrowotnych składników. A poza tym to prawdziwy rarytas kulinarny, który smakuje wyśmienicie bez względu na porę roku! W wersji Yankee Candle żurawina podawana jest w nieco zmrożonej, bardzo orzeźwiającej wersji. Wosk w formie żurawinowej tarteletki uwalnia naturalne esencje, które doskonale pobudzają i dodają energii.

Zapach wosku po odpakowaniu:
Wyczułam zapach pięknej, słodziutkiej żurawiny! Mniam :). Trochę też skojarzył mi się z wsadzeniem nosa w paczkę żelków Haribo :-).

Zapach po rozpaleniu: 
Myślałam, że wosk Midnight Jasmine to istny rollercoaster. Czym jest prawdziwa, szalona jazda pomiędzy różnymi zapachami przekonałam się dopiero przy wosku Cranberry Ice! Ciężko jest mi się określić czy go lubię czy nie. Zapach krążył pomiędzy zapachem żurawiny, który bardzo mi się podobał, potem zaczęłam czuć grzane wino z korzennymi dodatkami, później nawet owocowy napój z wódką - aż trochę zakręciło mi się w głowie :D. Był też  kompot oraz poncz! I jak tu nie zwariować? :-) Momentami było słodko, czasem ciężko, jednak zapach przez cały czas był ciepły, przytulny. Dawał różne odczucia - od miłości po nienawiść.


Trwałość zapachu: 
Zapach długo utrzymuje się w powietrzu. Gdy zaczyna słabnąć staje się bardzo przyjemny, rześki :).


Maskowanie nieprzyjemnych zapachów:
Wosk Cranberry Ice maskuje nieprzyjemne zapachy i nadaje ciepła otoczeniu :).

Ocena końcowa: 4/5
Dobry na typowe kobiece dni, w które popadamy w skrajne nastroje :D. Wosk na pewno będzie je odzwierciedlał :P. Czasem miałam ochotę jak najszybciej zdmuchnąć podgrzewacz, czasem siedzieć z nosem w kominku.  


Wosk dostępny na goodies.pl >klik<
Zapraszam również do zapoznania się z całą armią wosków Yankee Candle, które oferuje sklep! >klik<

Lubicie szalone zapachy ? :-)

1 komentarz:

* Dziękuję za każdy komentarz! Jeśli mam czas, staram się odwdzięczać :)
*Klikam w linki!
* Nie obrażam się, jeśli ktoś proponuje obserwację za obserwację :). Jeśli mnie obserwujesz, poinformuj mnie o tym i podaj adres bloga! :)