Kontakt/contact: edyta_to@wp.pl

poniedziałek, 7 grudnia 2015

Yankee Candle Clean Cotton

Opis z goodies.pl
Wyczuwalne aromaty: świeże pranie, kwiaty oraz cytryna.
 Linia zapachowa: Rześkie.
O zapachu

Kwintesencja świeżości i esencja ulotności – trudnej do opisania, niemożliwej do schwytania, ale (za sprawą magii Yankee Candle) uformowanej na kształt pachnącej tarteletki. Wosk Clean Cotton jest wszystkim, co kojarzy się z latem, ciepłem i przyjazną atmosferą panującą w rodzinnym domu. Ta niezwykła propozycja w trwały sposób przechowuje aromaty, które – w naturze – są niezwykle ulotne, prawie nieuchwytne. Morska bryza, która przynosi ze sobą zapach dalekich podróży i nuty kojarzące się z praniem suszącym się majestatycznie w lipcowym słońcu – kompozycja letniej świeżości rozjaśni najbardziej ponury, jesienny wieczór!

Zapach wosku po odpakowaniu:
Po odpakowaniu wosku i przystawieniu go pod nos uderzyła mnie woń, którą po prostu wielbię. Uczucie wsadzenia głowy w opakowanie proszku do prania! Zapach utrzymywał się w moich nozdrzach przez kilka minut po skończeniu wąchania :).

Zapach po rozpaleniu:
Moja mama wracając z pracy zadała mi pytanie: "zrobiłaś pranie?". Wosk Clean Cotton uwalniał autentyczny zapach świeżo wypranego prania. Nie był ani trochę zmieniony, pachniał dokładnie tak samo jak przy początkowym wąchaniu. Dom szybko wypełnił zapach świeżości - ma się wrażenie, że nie trzeba już sprzątać bo jest czysto :). Przez cały czas palenia wosk był tak samo intensywny i nie zmieniał zapachu na inny. Nie wyczułam w nim żadnej kwiatowej ani cytrynowej nuty. Samo pięknie pachnące pranie. Zapach wypełnił dom taką pozytywną aurą jak wtedy, gdy rozwiesimy świeżo wyprane firanki.

Trwałość zapachu:
Zapach prania utrzymuje się w domu nawet do kilku godzin po skończeniu palenia podgrzewacza. Duży plus!

Maskowanie nieprzyjemnych zapachów:
Wosk kapitalnie maskuje każdy nieprzyjemny zapach (począwszy od psa, skończywszy na smażonych rybach).

Ocena końcowa: 5/5 - MÓJ NUMER 1!


Wosk dostępny na goodies.pl >klik<
Zapraszam również do zapoznania się z całą armią wosków Yankee Candle! >klik<


Znacie go? :) Lubicie?

10 komentarzy:

* Dziękuję za każdy komentarz! Jeśli mam czas, staram się odwdzięczać :)
*Klikam w linki!
* Nie obrażam się, jeśli ktoś proponuje obserwację za obserwację :). Jeśli mnie obserwujesz, poinformuj mnie o tym i podaj adres bloga! :)