Kontakt/contact: edyta_to@wp.pl

poniedziałek, 5 października 2015

Czas na testowanie: Serum łopianowe elfa pharm przeciw wypadaniu włosów z aktywatorem wzrostu

Włosy moje... rośnijcie. Jeśli ktoś mnie śledzi to chyba już zwrócił uwagę na to, że moje włosy dopadła długość biologiczna i jestem tego pewna. Nigdy w życiu (nawet jako dziecko) nie miałam dłuższych włosów niż mam teraz. Stoją w miejscu (i nie jest to spowodowane kruszeniem, czy częstym podcinaniem). Szukam specyfiku, który poruszy mój przyrost (maść końska dała 4cm w jeden miesiąc, a później stałam się na nią odporna...).
Oprócz przyspieszenia przyrostu, chciałabym zapobiec jesiennemu wypadaniu. Ostatnio zauważyłam, że trochę się nasiliło.

Kupiłam w Rossmannie za 13 zł serum łopianowe z Elfa Pharm. Wśród internautek można znaleźć podzielone opinie na temat tego specyfiku, a już całkiem okropne opinie ma na wizażu (nie sugeruję się tamtejszymi opiniami... tylko ja mam wrażenie, że WIZAŻ jest pełen osób, które piszą recenzje po jednym zastosowaniu? Byle by podbić sobie liczbę recenzji? Albo po prostu piszą tam osoby, które nie mają o niczym zielonego pojęcia? Taka jest moja opinia, więc tę stronę omijam ostatnimi czasy szerokim łukiem. Wolę poczytać opinie blogerek, albo sprawdzić działanie sama).


OPIS ZE STRONY PRODUCENTA:

Olejowy ekstrakt łopianowy wchodzący w skład Serum łopianowego wzbogacono cennymi, biologicznie aktywnymi składnikami. Pozyskano je z korzenia łopianu większego nowoczesną, ale naturalną metodą ekstrakcji, przyjazną dla człowieka i środowiska, z użyciem naturalnego rozpuszczalnika jakim jest CO2 w warunkach nadkrytycznych. Pozwala to pozyskać maksymalną ilość substancji aktywnych przy pełnym zachowaniu ich korzystnych cech.
Aktywne składniki Serum łopianowego przenikają do skóry głowy i odżywiają korzenie włosów, dzięki czemu poprawiają ich funkcje. W trakcie regularnego stosowania serum zmniejsza się wypadanie włosów i poprawia się wzrost nowych włosów, następuje odbudowa struktury keratynowej. Włosy stają się mocniejsze, bardziej gęste i pełne blasku.

Pojemność: 100 ml

Sposób użycia: Nanieść 3-4 razy w tygodniu na wilgotne lub suche włosy, wetrzeć masując w skórę głowy. Nie zmywać. Po zastosowaniu można używać preparatów do układania włosów i sprzętu do suszenia. Okres kuracji - 2 miesiące.

żródło


Jestem naprawdę ciekawa, jak podziała na mnie to serum :). Pierwszą aplikację uważam za udaną (bez przetłuszczenia skóry głowy). Szczegółową opinią podzielę się mam nadzieję już po miesiącu.

Znacie? Miałyście? :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

* Dziękuję za każdy komentarz! Jeśli mam czas, staram się odwdzięczać :)
*Klikam w linki!
* Nie obrażam się, jeśli ktoś proponuje obserwację za obserwację :). Jeśli mnie obserwujesz, poinformuj mnie o tym i podaj adres bloga! :)