Kontakt/contact: edyta_to@wp.pl

piątek, 23 października 2015

Cudowne wygrane z ostatniego tygodnia!

Jeśli przejrzycie mój pasek boczny to pewnie od razu rzuci się Wam w oczy, że jestem ogromną fanką rozdań :). Przez ostatnie dni byłam autentycznym szczęśliwcem! W ciągu tygodnia udało mi się wygrać 3 rozdania... I to na prawdę cudowne rozdania!! Chciałabym Wam pokazać co i u kogo zgarnęłam ;).

1. Pierwszą nagrodą z konkursu jestem bez wątpienia oczarowana najbardziej :). I chyba nikt nie będzie mi się dziwił. Udało mi się wygrać bon o wartości 40 zł na zakupy na http://www.pszczeladolinka.pl/. Wszystko dzięki Kamili z bloga http://www.bykamila-jk.pl/. Dziękuję z całego serca!

Mydełka pachną OBŁĘDNIE!

Środkowe pachnie tak pięknie waniliową owsianką, że instynkt żarłoka kazał mi przejechać po nim językiem :D. Zapewniam, że nie jest takie smaczne jak pachnie :P.

Każde z nich oczywiście doczeka się po czasie recenzji :).


2. Kolejna wygrana to znowu "dar z nieba" :D. Dwa kosmetyki o których testowaniu marzyłam wpadły w moje ręce! Dziękuję http://piekneidlugie.blogspot.com/!Ps: Odżywka na pewno nie będzie moim zapachowym faworytem haha :D. Zobaczymy czy będzie działać :).


3. Trzecia wygrana to mini odżywka z Pantene :). Dziękuję http://eulallia2013.blogspot.com/. Niestety nie udało się zostać jedną z 1000 testerek Pantene, a i tak będę miała możliwość sprawdzić jej działanie :D.
Dziękuję, że jesteście kochani ;*!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

* Dziękuję za każdy komentarz! Jeśli mam czas, staram się odwdzięczać :)
*Klikam w linki!
* Nie obrażam się, jeśli ktoś proponuje obserwację za obserwację :). Jeśli mnie obserwujesz, poinformuj mnie o tym i podaj adres bloga! :)