Kontakt/contact: edyta_to@wp.pl

sobota, 28 listopada 2015

Yankee Candle Vanilla Cupcake
Opis z goodies.pl
Wyczuwalne aromaty: waniliowa babeczka, biszkopt, lukier oraz cytryna.
 Linia zapachowa: Aromatyczne.
O zapachu

Łakocie kupione w specjalizującej się w taśmowej produkcji ciach cukierni nie mogą się z nimi równać! Bo najlepiej smakują i najbardziej widowiskowo pachną domowe babeczki – maślane, biszkoptowe, polane słodkim lukrem przełamanym sokiem świeżo wyciśniętym ze słonecznej, rześkiej cytryny. Taki deser to raj dla podniebienia i uczta dla nosa! To także zaproszenie do odbycia aromaterapeutycznej sesji w towarzystwie Vanilla Cupcake – woskowej tarteletki, która w chwilę po podgrzaniu zaczyna pachnieć jak ciepła, przed chwilą wyjęta z pieca, waniliowa babeczka oblana cytrynowym lukrem.

Zapach wosku po odpakowaniu:
Wpadłam w zachwyt od pierwszego "wąchnięcia" :). Vanilla Cupcake pachnie dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam: cieplutką, wyjętą świeżo z pieca, żółciutką i miękką w środku babeczką. Ciężko rozwarstwiać ją na poszczególne zapachy: wanilia, cytryna itd. Po prostu tarteletka jest rasową, pyszną babeczką ;-). Aż prosi się o gryza!

Zapach po rozpaleniu:
Po roztopieniu się wosku pomieszczenie wypełnia bardzo słodki zapach (dla osób nie lubiących słodkości będzie na pewno drażniący) - nie jest zmieniony, pachnie tak samo ładnie jak przy wąchaniu. Babeczkowy aromat roznosi się po kliku pokojach domu. Im bliżej kominka, tym bardziej babeczkowo, im dalej, tym delikatniejszy zapach pięknej, nie chemicznej wanilii :). Zapach jest wyraźnie wyczuwalny, spędza się z nim miło czas.
Po kilku godzinach palenia wosk zaczyna wydzielać czystą, waniliową nutę.

Trwałość zapachu: 
Wosk Vanilla Cupcake bardzo mnie zaskoczył! Myślałam, że delikatny waniliowy zapach szybko ulotni się z pomieszczenia. Skończyliśmy z narzeczonym palić wosk ok 22.00 - teraz gdy przygotowuję ten post jest godzina 12.06 następnego dnia, a ja nadal czuję w pokoju zapach wanilii!
+EDIT. Dziękuję kochanym domownikom, że podczas mojego pobytu w Katowicach nikt nie wietrzył mi pokoju :P... Minął tydzień, a tu co? Czuję wanilię!


Maskowanie nieprzyjemnych zapachów:
Wosk swoją słodkością maskuje wszystko :). Dom nabiera ciepła.
+W trakcie jednego palenia mama zaczęła smażyć ryby. I czułam babeczki, nie rybki :D.

Ocena końcowa: 5/5


Wosk dostępny na goodies.pl >klik<
Zapraszam również do zapoznania się z całą armią wosków Yankee Candle, które oferuje sklep! >klik<

Lubicie słodkości? :)

1 komentarz:

* Dziękuję za każdy komentarz! Jeśli mam czas, staram się odwdzięczać :)
*Klikam w linki!
* Nie obrażam się, jeśli ktoś proponuje obserwację za obserwację :). Jeśli mnie obserwujesz, poinformuj mnie o tym i podaj adres bloga! :)