Kontakt/contact: edyta_to@wp.pl

wtorek, 17 listopada 2015

Yanke Candlee Black Coconut


 
Opis z goodies.pl
 Wyczuwalne aromaty: dojrzały kokos, egzotyczne kwiaty oraz drzewo cedrowe.
 Linia zapachowa: Rześkie.
O zapachu

Żeby wnętrze orzecha kokosowego mogło wypełnić się charakterystycznym, aromatycznym mleczkiem – cała palma filtruje i dostosowuje do swoich potrzeb dostępną jej wodę. To właśnie dzięki temu słodkie mleczko ma tak specyficzny, uwodzący smak i aromat, który w wosku Black Coconut urozmaicony został nutami drzewa cedrowego i elementami zaczerpniętymi z serca kolorowych, egzotycznych kwiatów. W tym niezwykłym połączeniu znany dobrze kokos pokazuje swoje nowe oblicze – słodkie, ale nie mdłe, uzależniające, ale nie nużące i – przede wszystkim – jeszcze bardziej egzotyczne!

Zapach wosku po odpakowaniu:
Po odpakowaniu wosku i powąchaniu go na sucho uderza nas nieziemsko ciężka, słodka nuta kokosa połączona z kwiatami i czymś gorzko - cierpkim (chyba cedr). Wydawać by się mogło, że pomieszczenie wypełni duszący, kadzidlany i zbyt słodki zapach. Po rozpaleniu sytuacja się zmienia.

Zapach po rozpaleniu:
Wosk w moim kominku zaczął  topić się  po paru minutach.  Szybko zaczął ulatniać bardzo wyraźny i słodki zapach kokosa. Pomieszczenie stopniowo ogarniała bardzo przyjemna aura. Zapach nie był zbyt ciężki i jednocześnie nie zbyt nudny  - w tle nuty kokosowo - kwiatowej można było wyczuć mocniejszy zapach cedru. Był on idealnym przełamaniem słodkiej aury. Nadał jej niewątpliwej ciekawości. Zapach wyczuwalny był tylko w pokoju, w którym był rozpalony oraz delikatnie w sąsiednim - myślałam, że ogarnie większość pomieszczeń domu. Po ok. 2-3 godzinach palenia zapach przestaje się ulatniać :(. 

Trwałość zapachu
Bardzo szybko wyparował z pomieszczenia.

Maskowanie nieprzyjemnych zapachów
Zapach wosku Black Coconut w skuteczny sposób poradził sobie z zapachem mojego psa (który jest zmorą naszego domu :D).

Ocena końcowa: 4/5
Na pewno pozytywnie zapamiętam wieczory w towarzystwie Black Coconut, jednak nie planuję do niego wracać :). Zapach niewątpliwie nie jest dla wszystkich, ze względu na mocno słodki zapach.


Wosk dostępny na goodies.pl >klik<
Zapraszam również do zapoznania się z całą armią wosków Yankee Candle, które oferuje sklep! >klik<


Miałyście ten zapach? :)

1 komentarz:

* Dziękuję za każdy komentarz! Jeśli mam czas, staram się odwdzięczać :)
*Klikam w linki!
* Nie obrażam się, jeśli ktoś proponuje obserwację za obserwację :). Jeśli mnie obserwujesz, poinformuj mnie o tym i podaj adres bloga! :)