Kontakt/contact: edyta_to@wp.pl

czwartek, 12 listopada 2015

Yankee Candle Midnight Jasmine
Opis z goodies.pl
Wyczuwalne aromaty: jaśmin, nerola, kwiat mandarynki oraz wiciokrzew.
 Linia zapachowa: Kwiatowe.
O zapachu

Kiedy jaśmin zakwita – aromat snujący się z wnętrza jego białych, drobnych kwiatków jest wyczuwalny nawet z dalekiej odległości! Kiedyś, jaśminowe bukiety były pieczołowicie kompletowane i ustawiane na sypialnianych stołach. Wszystko dlatego, że esencja jasnych płatków działa uspokajająco i relaksująco. Dzisiaj, wspomagający dobry sen jaśmin jest na wyciągnięcie ręki! Najsłodsza esencja kwiatów została łapczywie schwytana i zamieniona w aromatyczny wosk – Midnight Jasmine.

Zapach wosku po odpakowaniu:
Mimo bogactw aromatów, jakie zawiera wosk Midnight Jasmine, wyczułam tylko czysty, mocno pachnący jaśmin. Uwielbiam jego zapach! :)

Zapach po rozpaleniu:
Roztopiony wosk zaczyna stopniowo ulatniać zapach jaśminu. To co dzieje się po czasie zamienia się w czystą poezję! Jaśmin zaczyna przeplatać się słodkim, mandarynkowym zapachem. Jest to mocno relaksujące połączenie. Podchodząc bliżej kominka można wyczuć także inne, nieznane mi nuty, które dopełniają mandarynkowo - jaśminową rozkosz. Najprawdopodobniej ten piękny zapach to połączenie neroli i wiciokrzewu. Im dalej od miejsca rozpalenia, tym słodszy zapach. Im bliżej kominka, tym mocniej przebija się jaśmin :). Pod koniec palenia wosk uwalnia zapach samej mandarynki. Cały czas towarzyszy nam inna nuta zapachowa. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią przez kilka godzin siedzieć przy jednemu zapachu - Midnight Jasmine to koncert aromatów.
Wosk idealnie sprawdza się na romantyczne wieczory przy filmie, winie czy masażu :).

Trwałość zapachu:
Zapach mimo swojej lekkości połączonej z niezwykłością roznosi się po kilku piętrach mojego domu (bez konieczności zapalania drugiego kominka!). Pachnie intensywnie przez cały czas palenia podgrzewacza (ok 4 h). Później stopniowo słabnie (ok 1-2 h).

Maskowanie nieprzyjemnych zapachów:
W tej kwestii wosk Midnight Jasmine sprawdza się kapitalnie! Dom wypełnia niezwykła, słodka aura, która rozpieszcza nosy i serca :).

Ocena końcowa: 5/5 - DOŁĄCZA DO FAWORYTÓW!


Wosk dostępny na goodies.pl >klik<
Zapraszam również do zapoznania się z całą armią wosków Yankee Candle, które oferuje sklep! >klik<

1 komentarz:

* Dziękuję za każdy komentarz! Jeśli mam czas, staram się odwdzięczać :)
*Klikam w linki!
* Nie obrażam się, jeśli ktoś proponuje obserwację za obserwację :). Jeśli mnie obserwujesz, poinformuj mnie o tym i podaj adres bloga! :)