Kontakt/contact: edyta_to@wp.pl

niedziela, 30 września 2018

Zamówienie z dresslily


Witajcie w tę piękną, u mnie słoneczną niedzielę :), dziś kolejne zamówienie z dresslily.
Jeśli chodzi o moje zadowolenie to jedna rzecz jest absolutnym HITEM, pozostałe dwie wywołują u mnie uczucia: mieszane i katastrofalne ;-). Więc co jest miłością?
Zipper Neck Asymmetrical Criss Cross Tank TopTop wywołał u mnie mieszane uczucia. Nie czuję się w nim w 100% dobrze, jednak nie jest jakiś zły, wybrakowany ;). Myślę, że sprawdzi się do eleganckich stylizacji. Póki co wiem, że przeleży jakiś czas w szafie, aż poczuję do niego miłość ;). Belted Casual DressSukieneczka - dla mnie hit!! Uwielbiam wszystkie kroje wiązane w talii, podkreślające ją. Do tego z tyłu jest dłuższa, co wygląda super z boku. Zanim dodałam wpis, zdążyłam pójść w niej na 2 imprezy, na każdej zrobiła furorę :). Myślę o takiej samej w innym kolorze, jeśli będę mogła złożyć kolejne zamówienie. Sukieneczka jedynie ma niestety ogromny dekolt, specjalnie założyłam pod dół top. Myślę na delikatnym zszyciu dekoltu, ponieważ odsłania zdecydowanie zbyt wiele i gdy siedzę rozchodzi się na boki. 
Lace-Up Batwing Sleeve T-Shirt


Tutaj kit. Kompletnie nie czuję się dobrze w tej bluzeczce, nie fajnie się układa, nawet ciężko było wybrać mi parę zdjęć, na których nie wyglądam w niej w miarę ok.

Proszę o kliknięcie w przynajmniej jeden link :). Jeśli mam się odwdzięczyć tym samym u Was, koniecznie dajcie znać w komentarzu! 

A czy Wy dostałyście ostatnio coś fajnego z chińczyka? Chętnie podejrzę :).

Miłej niedzieli!! 


24 komentarze:

 1. Dwa pierwsze ciuszki bardzo mi się na tobie podobają :). Zwłaszcza czarna bluzka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka jest bardzo ładna! Super wybór ♥

  londonkidx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dwie pierwsze rzeczy mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sukienka rzeczywiście bombowa, rewelacyjnie w niej wyglądasz ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tym razem bardzo kuszące ciuszki dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne ciuszki :) Bardzo spodobał mi się pierwszy top :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sukienka mi sie bardzo podoba <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/09/pozegnanie-lata-w-szarosci.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Amazing post, dear! A big hello from Germany!
  Hugs ♥
  LIANA LAURIE | My new video

  OdpowiedzUsuń
 9. świetnie wyglądasz w tej sukience :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Sukienka jak najbardziej w moim stylu. Z chęcią bym ci ją podkradła :D

  Pozdrawiam kochana i zapraszam do siebie KLIK

  OdpowiedzUsuń
 11. Ta pierwsza czarna bluzka jest świetna:)

  OdpowiedzUsuń
 12. seems like this will be my favorite outfit from now on.
  Regards.
  Promoswithin.com
  Couponsvolcano.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Loved the olive green dress and leopard print
  www.stylebasket.in
  Instagram:-stylebasket24

  OdpowiedzUsuń
 14. Super rozi, siz chiroyli ko'rinasiz. Men sizning ko'proq portretingizni kutmoqdaman.


  Outerwear for Women

  OdpowiedzUsuń
 15. i couldn't believe that i would ever be re-unite with my ex-lover, i was so traumatize staying all alone with no body to stay by me and to be with me, but i was so lucky one certain day to meet this powerful spell caster Dr Akhere,after telling him about my situation he did everything humanly possible to see that my lover come back to me,indeed after casting the spell my ex-lover came back to me less than 48 hours,my ex-lover came back begging me that he will never leave me again,3 months later we got engaged and married,if you are having this same situation just contact Dr Akhere on his email: AKHERETEMPLE@gmail.com thanks very much sir for restoring my ex-lover back to me,his email: AKHERETEMPLE@gmail.com or call/whatsapp:+2349057261346  hindi ako makapaniwala na kailanman ay muling makiisa ako sa aking kasintahan, labis akong na-trauma sa pananatiling nag-iisa na walang katawan na manatili sa akin at makakasama ko, ngunit napakasuwerte ako sa isang tiyak na araw upang matugunan ito malakas na spell caster na si Dr Akhere, matapos sabihin sa kanya ang tungkol sa aking sitwasyon ginawa niya ang lahat ng makataong posible upang makita na ang aking kasintahan ay bumalik sa akin, sa katunayan matapos na ihagis ang spell ang aking dating kasintahan ay bumalik sa akin ng mas mababa sa 48 oras, dumating ang dating kasintahan ko. bumalik sa pagmamakaawa sa akin na hindi na niya ako pababayaan, 3 buwan mamaya kami ay nakipag-ugnay at nag-asawa, kung nagkakaroon ka ng parehong sitwasyong ito makipag-ugnay lamang kay Dr Akhere sa kanyang email: AKHERETEMPLE@gmail.com maraming salamat sa sir sa pagpapanumbalik ng aking dating kasintahan bumalik sa akin, ang kanyang email: AKHERETEMPLE@gmail.com o tumawag / whatsapp: +2349057261346

  OdpowiedzUsuń

* Dziękuję za każdy komentarz! Jeśli mam czas, staram się odwdzięczać :)
*Klikam w linki!
* Nie obrażam się, jeśli ktoś proponuje obserwację za obserwację :). Jeśli mnie obserwujesz, poinformuj mnie o tym i podaj adres bloga! :)