Kontakt/contact: edyta_to@wp.pl

środa, 5 września 2018

Dresslily - jesienny przegląd numer 2!

Witajcie :). Jak zwykle początek września przywitał mnie chorobą... ale to już normalne od kilku lat ;). Na szczęście po 2 dniach wracam już do siebie.


Dzisiejszy wpis to kolejny przegląd z sklepu Dresslily. Tym razem pod lupę wzięłam kurtki/płaszcze :).  
Klasycznie – czarne płaszczyki są dla mnie najlepsze :). Uniwersalne, pasujące do wszystkiego. Zdecydowanie częściej na przejściową pogodę ale także na zimę, wybieram płaszcze – można zakładać pod nie dłuższe kardigany, swetry. Nie znoszę jak spod kurtki wystaje mi kardigan ;).

Trzecia opcja - z kapturem, to już od dawna moje marzenie „z chińczyka”. Zawsze gdy mam okazję coś zamówić, waruję na promocję. Niestety jeszcze nie udało mi się jej uchwycić, więc będę nadal cierpliwie czekać :). Z tego co widzę, kurteczki te są raczej cały czas dostępne.  
Wśród kolejnych propozycji, najbardziej przemawia do mnie błękitna :). Gdy patrzę na ten płaszczyk to mam w sobie tyleee złości... Dawno temu zamówiłam taki płaszczyk, ale paczka zaginęła... Na szczęście nie było to zamówienie na mój koszt. Ciekawi mnie kolorek trzeciej propozycji – nigdy takiego nie przymierzałam, więc jestem ciekawa jak bym wyglądała ;).
  


Ostatnie dwie propozycje, to typowe, krótsze kurtki... Oj moja szafa jest ich pełna ;). Bomberki i a'la ramoneski. Niestety rzadko je zakładam, bo jak pisałam wcześniej, wolę na przejściową pogodę dłuższe propozycje.


Bardzo proszę o kliknięcie chociaż w 1 link :). Oczywiście jeśli mogę się odwdzięczyć w ten sam sposób, daj znać w komentarzu. Mam nadzieję, że już niedługo dotrą do mnie jakieś zamówienia i będę mogła Wam co nie co pokazać :). Buziaki!! 

11 komentarzy:

 1. Wszystkie propozycje pięknie wyglądaja :) Ja biorę pierwszy rząd :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Te płaszczyki sa cudowne, klikłam w linki :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/08/basilurtea-naturalna-herbata.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Czarny płaszczyk by mi się przydał :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Kliknęłam w kilka linków i szczerze ten płaszczyk czarny jest świetny! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ushbu kiyim juda qulay va zamonaviy ko'rinadi


  wholesale jeans

  OdpowiedzUsuń
 6. i couldn't believe that i would ever be re-unite with my ex-lover, i was so traumatize staying all alone with no body to stay by me and to be with me, but i was so lucky one certain day to meet this powerful spell caster Dr Akhere,after telling him about my situation he did everything humanly possible to see that my lover come back to me,indeed after casting the spell my ex-lover came back to me less than 48 hours,my ex-lover came back begging me that he will never leave me again,3 months later we got engaged and married,if you are having this same situation just contact Dr Akhere on his email: AKHERETEMPLE@gmail.com thanks very much sir for restoring my ex-lover back to me,his email: AKHERETEMPLE@gmail.com or call/whatsapp:+2349057261346  hindi ako makapaniwala na kailanman ay muling makiisa ako sa aking kasintahan, labis akong na-trauma sa pananatiling nag-iisa na walang katawan na manatili sa akin at makakasama ko, ngunit napakasuwerte ako sa isang tiyak na araw upang matugunan ito malakas na spell caster na si Dr Akhere, matapos sabihin sa kanya ang tungkol sa aking sitwasyon ginawa niya ang lahat ng makataong posible upang makita na ang aking kasintahan ay bumalik sa akin, sa katunayan matapos na ihagis ang spell ang aking dating kasintahan ay bumalik sa akin ng mas mababa sa 48 oras, dumating ang dating kasintahan ko. bumalik sa pagmamakaawa sa akin na hindi na niya ako pababayaan, 3 buwan mamaya kami ay nakipag-ugnay at nag-asawa, kung nagkakaroon ka ng parehong sitwasyong ito makipag-ugnay lamang kay Dr Akhere sa kanyang email: AKHERETEMPLE@gmail.com maraming salamat sa sir sa pagpapanumbalik ng aking dating kasintahan bumalik sa akin, ang kanyang email: AKHERETEMPLE@gmail.com o tumawag / whatsapp: +2349057261346

  OdpowiedzUsuń

* Dziękuję za każdy komentarz! Jeśli mam czas, staram się odwdzięczać :)
*Klikam w linki!
* Nie obrażam się, jeśli ktoś proponuje obserwację za obserwację :). Jeśli mnie obserwujesz, poinformuj mnie o tym i podaj adres bloga! :)