Kontakt/contact: edyta_to@wp.pl

środa, 5 września 2018

Dresslily - jesienny przegląd numer 2!

Witajcie :). Jak zwykle początek września przywitał mnie chorobą... ale to już normalne od kilku lat ;). Na szczęście po 2 dniach wracam już do siebie.


Dzisiejszy wpis to kolejny przegląd z sklepu Dresslily. Tym razem pod lupę wzięłam kurtki/płaszcze :).  
Klasycznie – czarne płaszczyki są dla mnie najlepsze :). Uniwersalne, pasujące do wszystkiego. Zdecydowanie częściej na przejściową pogodę ale także na zimę, wybieram płaszcze – można zakładać pod nie dłuższe kardigany, swetry. Nie znoszę jak spod kurtki wystaje mi kardigan ;).

Trzecia opcja - z kapturem, to już od dawna moje marzenie „z chińczyka”. Zawsze gdy mam okazję coś zamówić, waruję na promocję. Niestety jeszcze nie udało mi się jej uchwycić, więc będę nadal cierpliwie czekać :). Z tego co widzę, kurteczki te są raczej cały czas dostępne.  
Wśród kolejnych propozycji, najbardziej przemawia do mnie błękitna :). Gdy patrzę na ten płaszczyk to mam w sobie tyleee złości... Dawno temu zamówiłam taki płaszczyk, ale paczka zaginęła... Na szczęście nie było to zamówienie na mój koszt. Ciekawi mnie kolorek trzeciej propozycji – nigdy takiego nie przymierzałam, więc jestem ciekawa jak bym wyglądała ;).
  


Ostatnie dwie propozycje, to typowe, krótsze kurtki... Oj moja szafa jest ich pełna ;). Bomberki i a'la ramoneski. Niestety rzadko je zakładam, bo jak pisałam wcześniej, wolę na przejściową pogodę dłuższe propozycje.


Bardzo proszę o kliknięcie chociaż w 1 link :). Oczywiście jeśli mogę się odwdzięczyć w ten sam sposób, daj znać w komentarzu. Mam nadzieję, że już niedługo dotrą do mnie jakieś zamówienia i będę mogła Wam co nie co pokazać :). Buziaki!! 

10 komentarzy:

* Dziękuję za każdy komentarz! Jeśli mam czas, staram się odwdzięczać :)
*Klikam w linki!
* Nie obrażam się, jeśli ktoś proponuje obserwację za obserwację :). Jeśli mnie obserwujesz, poinformuj mnie o tym i podaj adres bloga! :)